01

O nas

Marpol Elektro to ogólnoeuropejski wykonawca usług w branży przemysłowych instalacji elektrotechnicznych. Zatrudniamy około 75 osób i realizujemy stale ponad 10 projektów w zachodniej Europie. Tworzymy markę, która z roku na rok może pochwalić się coraz większą rozpoznawalnością oraz wyższą jakością swoich usług.

Jakość

Świadczone przez nas usługi cieszą się uznaniem na terenie całej Europy dzięki ich wysokiej jakości. Stawiamy czoła nawet najbardziej wymagającym zleceniom zachowując przy tym pełen profesjonalizm.

Wiemy że nasz sukces opiera się na naszym zespole - to dzięki niemu możemy realizować coraz śmielsze projekty. Tworzą go ludzie którzy wiedzą dokąd zmierzamy i jakie są nasze cele. Biurowa część naszego zespołu realizuje zadania w siedzibie naszej firmy w Sulechowie. Tam tez znajduje się centrum logistyczne i magazyn narzędzi oraz wyposażenia socjalnego wraz z jego obsługą.

Doświadczenie

Już od 2014 roku oferujemy usługi związane z instalacjami elektrycznymi, które cechuje dokładność i zaangażowanie. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam sprostać wygórowanym wymaganiom naszych klientów.


Rozwój

Wciąż prężnie się rozwijamy, nadążając za najnowocześniejszymi technologiami, dzięki którym nie mamy obaw przed podejmowaniem skomplikowanych zadań.

Największa i najważniejsza część firmy to nasi monterzy, elektrycy, brygadziści którzy działają na pierwszym froncie w wielu miejscach Europy, w wielu sektorach gospodarki i dla wielu klientów. To dzięki ich zaangażowaniu czujemy, że chcemy więcej, lepiej i ambitniej!

02

OFERTA

Marpol Elektro to ogólnoeuropejski wykonawca usług w branży przemysłowych instalacji elektrotechnicznych. Zatrudniamy około 75 osób i realizujemy stale około 10 projektów w zachodniej Europie. Tworzymy markę, która z roku na rok może pochwalić się coraz większą rozpoznawalnością oraz wyższą jakością.

Przemysł Energetyczny

Przemysł Farmaceutyczny

Przemysł Rafineryjny

Przemysł High-Tech

Budownictwo Infrastrukturalne

Transport i Logistyka

03

KONTAKT

Potrzebujesz doświadczonego wykonawcy? Chcesz uzyskać więcej informacji? Skontaktuj się z nami wypełniając formularz lub telefonicznie.

Chcesz poznać bliżej nasze możliwości? Prześlij nam numer telefonu, a nasz opiekun klienta skontaktuje się z Tobą.

    Wojska Polskiego 2, 66-100 Sulechów


    +49 176 23807366+49 176 22685336+49 178 7146557


    info@marpolelektro.com


    Pon. - Pt. 9:00-18:00