O nas

Marpol Elektro to ogólnoeuropejski wykonawca usług w branży przemysłowych instalacji elektrotechnicznych. Zatrudniamy około 75 osób i realizujemy stale około 10 projektów w zachodniej europie. Tworzymy markę, która z roku na rok może pochwalić się coraz większą rozpoznawalnością oraz wyższą jakością swoich usług.

Co nas wyróżnia

Indywidualne podejście do klienta

Dobrze wykonana praca to przede wszystkim zasługa wysokich kwalifikacji pracowników. Dlatego do poszczególnych zleceń dopasowujemy brygady tak, by znalazły się w nich osoby, które najlepiej znają się na konkretnych zagadnieniach.

Doświadczenie

Od lat zajmujemy się świadczeniem usług związanych z szeroko pojętymi instalacjami elektrycznymi. Obsługujemy m. in. takie przedsiębiorstwa jak BASF, Linde, Canon, KGHM czy Rockwool.

Jakość

Świadczone przez nas usługi cieszą się uznaniem na terenie całej Europy dzięki ich wysokiej jakości. Stawiamy czoła nawet najbardziej wymagającym zleceniom zachowując przy tym pełen profesjonalizm.

mezczyzna-programuje-siec-elektryczna

Czym się zajmujemy

W skład naszych usług wchodzą różnorodne prace:

+ 0
zrealizowanych projektów
+ 0
państw europy
+ 0
globalnych klientów

Nasze realizacje​

Realizowaliśmy zlecenia na terenie Polski i Europy, ze szczególnym uwzględnieniem Niemiec i Belgii. Nasi klienci to renomowane firmy, takie jak Canon, BASF, NCC Industry czy KGHM.

Oświetlenie parkingu

elektryka tunelu

elektryka biurowca

Marpol Elektro

Globalny dostawca rozwiązań elektrycznych dla przemysłu.

kongres-biznesu

Biuro Sulechów​