Kim jesteśmy

Marpol Elektro to ogólnoeuropejski wykonawca usług w branży przemysłowych instalacji elektrotechnicznych. Zatrudniamy około 75 osób i realizujemy stale około 10 projektów w Zachodniej Europie. Tworzymy markę, która z roku na rok może pochwalić się coraz większą rozpoznawalnością oraz wyższą jakością swoich usług.

Co nas wyróżnia

Indywidualne podejście do klienta

Potrzeby naszych klientów są dla nas priorytetem. Dobrze wykonana praca to przede wszystkim zasługa wysokich kwalifikacji naszych pracowników. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i dopasowujemy zespół tak, aby znalazły się w nim osoby, które najlepiej znają się na konkretnych zagadnieniach.

Jakość

Świadczone przez nas usługi cieszą się uznaniem na terenie całej Europy dzięki ich wysokiej jakości. Stawiamy czoła nawet najbardziej wymagającym zleceniom zachowując przy tym pełen profesjonalizm.

Doświadczenie

Już od 2014 roku oferujemy usługi związane z instalacjami elektrycznymi, które cechuje dokładność i zaangażowanie. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam sprostać wygórowanym wymaganiom naszych klientów.

Rozwój

Wciąż prężnie się rozwijamy, nadążając za najnowocześniejszymi technologiami, dzięki którym nie mamy obaw przed podejmowaniem skomplikowanych zadań.

Czym się zajmujemy

Wykonujemy następujące usługi:

Doświadczenie

Już od 2014 roku oferujemy usługi związane z instalacjami elektrycznymi. Portfolio naszych realizacji jest bardzo bogate i obejmuje wiodące światowe firmy, takie jak BASF czy Canon. 

Rozwój

Wciąż prężnie się rozwijamy, nadążając za najnowocześniejszymi technologiami. Podejmujemy się wszystkich zleceń, także tych największych.

+ 0
zrealizowanych projektów
+ 0
państw europy
+ 0
globalnych klientów

Marpol Elektro

Globalny dostawca rozwiązań elektrycznych dla przemysłu.

Biuro Sulechów​