Oprzewodowanie technologii

Czym jest oprzewodowanie?

Jest to zespół przewodów sterujących i zasilających rozpiętych pomiędzy poszczególnymi urządzeniami. Coraz więcej maszyn, urządzeń i systemów jest potrzebnych do sprawnego działania przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych czy budynków mieszkalnych. Powstaje więc spore wyzwanie w ergonomicznym prowadzeniu przewodów, tak, by nie powstał chaos przeszkadzający w korzystaniu z przestrzeni. Dodatkowo, by przewody działały prawidłowo i zgodnie z parametrami zadeklarowanymi w dokumentacji, należy układać je zgodnie z zaleceniami producenta. W innym wypadku, mogą uniemożliwiać prawidłowe działanie całej instalacji.

Co nas wyróżnia?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nabytemu w wielkich zakładach, zarówno polskich, jak i zagranicznych, wiemy jak prowadzić oprzewodowanie tak, by pozwalało na jak największą oszczędność miejsca oraz usprawniało pracę w przyszłości.

Oprzewodowanie technologii – nasze usługi

Odpowiednio wykonane oprzewodowanie pozwoli uniknąć problemów w przyszłości, zaoszczędzić pieniądze, czas, a także łatwiej dotrzeć do źródeł potencjalnych awarii. W naszej ofercie znajduje się m.in.:

okablowanie zewnętrzne i wewnętrzne

okablowanie poziome

okablowanie pionowe

montaż elementów mocujących i osłon

montaż szaf sterowniczych

Obsługiwane branże

Przemysł Energetyczny

Świadczymy usługi dla przemysłu energetycznego, mając na uwadze specyfikę pracy i bezpieczeństwo pracowników.

Przemysł Farmaceutyczny

Wśród naszych klientów znajdują się wiodące firmy z branży farmaceutycznej – posiadamy wiedzę i narzędzia, by działać w niej efektywnie.

Przemysł Rafineryjny

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą mającą doświadczenie w projektowaniu instalacji elektrycznych dla przemysłu rafineryjnego.

Przemysł High-tech

Stawiamy na nowoczesne i precyzyjne urządzenia, systemy kontroli i pomiaru, by automatyzować pracę i usprawniać ją na wszystkich płaszczyznach.

Budownictwo infrastrukturalne

Współpracujemy przy dużych projektach infrastrukturalnych – takich jak np. tunele – zarówno w kraju, jak i za granicą.

Transport i logistyka

W skład naszej oferty wchodzi bezpieczny i szybki transport maszyn i linii produkcyjnych, wraz z ich ponowną instalacją w miejscu docelowym

Marpol Elektro

Globalny dostawca rozwiązań elektrycznych dla przemysłu.

kongres-biznesu

Biuro Sulechów​